Wydanie nr 264/2020, Niedziela 20.09.2020
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Motolotnia spadła na ziemię. Pilot trafił do szpitala.

  • Wydanie nr 264/2020
  • 6 sierpnia 2020, 12:08
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 6 komentarzy
Motolotnia spadła na ziemię. Pilot trafił do szpitala. fot. KPP Malbork
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku lotniczego, do którego doszło w środę późnym popołudniem w miejscowości Stara Kościelnica. Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 49-letni mężczyzna pilotujący motolotnię prawdopodobnie w wyniku awarii silnika spadł na ziemię. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

AKTUALIZACJA. 6 sierpnia br. godzina 14

Podczas rozmowy telefonicznej z nami, motolotniarz Andrzej Krotowski przyznał, że prócz kilku siniaków i obtarć na ciele nic mu się nie stało. Uszkodzeniu uległa motolotnia. Przy podejściu do lądowania awaryjnego pilot próbował się ratować lądując na polnej drodze. Jak sam przyznaje – zabrakło dosłownie metra do bezkolizyjnego finału tego lotu.

 

 

 

 

 

W środę, 5 sierpnia br. o godzinie 19.50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie o wypadku w ruchu lotniczym w miejscowości Stara Kościelnica. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, ustalili i przesłuchali świadków, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 49-letni mieszkaniec Malborka, pilotujący motolotnię prawdopodobnie na skutek awarii silnika zahaczył o wierzchołek drzewa, a następnie spadł w pole uprawne. Funkcjonariusze przeprowadzili badanie stanu trzeźwości motolotniarza. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. 49-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na podstawie zebranych dowodów śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

 

 

 

 

 

Informacje i zdjęcie przekazała: podkom. Katarzyna Marczyk, KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
xav
xav 08.08.2020, 21:02
Za mało red bulla :)
pracownik usług
pracownik usług 07.08.2020, 09:05
"Przemiły" pan Andrzej. Karma wraca.
Andrzej K.
Andrzej K. 07.08.2020, 17:14 (odpowiedź do pracownik usług)
Z chęcią dowiedziałbym się o co chodzi. Nie przypominam sobie abym komuś aż tak "depnął na odcisk". Poza tym proponuję sprawdzić co znaczy "karma wraca" bo w tym przypadku nie ma to żadnego odniesienia. Nawet jeżeli gdzieś zaistniała sprzeczka, kłótnia, to życzenie komuś śmierci chyba nie jest na miejscu, bo tego nie da się z niczym porównać. Pozdrawiam
jw
jw 10.08.2020, 09:17 (odpowiedź do Andrzej K.)
Szacunek do drugiego człowieka albo się ma albo nie.Powiedzenie "karma wraca" pasuję tu jak ulał i nie mowa tu o życzeniu śmierci.
Ikar
Ikar 06.08.2020, 17:30
Zachciało się latać to ma
Ktosik
Ktosik 06.08.2020, 20:46 (odpowiedź do Ikar)
jesteś zwykłym idiotą. O wypadkach samochodowych też tam mówisz: chciało się jeżdzić to macie ? Weselej by Ci było gdyby do tego wpisu dołączono nekrolog ?