Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Amfetamina, marihuana i 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

  • Wydanie nr 225/2020
  • 1 grudnia 2019, 11:27
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
  • 6 komentarzy
Amfetamina, marihuana i 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych. fot. KPP Tczew
Tczewscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej uderzyli w nielegalny hazard. Funkcjonariusze w jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych. Dodatkowo policjanci zatrzymali 48-letnią kobietę, która miała amfetaminę oraz marihuanę. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 115 gramów zakazanych środków. Prokurator zastosował wobec 48-latki dozór policyjny. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, zaś właścicielowi nielegalnych automatów dodatkowo grozi wysoka kara finansowa.

Policjanci z wydziału kryminalnego tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie 27 listopada br. przeprowadzili na terenie Tczewa wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze w jednym z lokali ujawnili i zabezpieczyli 5 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez Krajową Administrację Skarbową. Zabezpieczone nielegalne urządzenia przygotowane do gier hazardowych zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. Policjanci zapowiadają dalsze takie kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

Podczas wykonywanych czynności policjanci znaleźli amfetaminę, marihuanę oraz pieniądze, które należały do 48-letniej mieszkanki Tczewa. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli podczas przeszukania mieszkania kobiety. Łącznie stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli ponad 115 gramów zakazanych środków. Policjanci zatrzymali 48-latkę i doprowadzili ją do miejscowej komendy.

Śledczy przesłuchali już zatrzymaną kobietę, której przedstawili zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Właściciel automatów poniesie konsekwencje za złamanie przepisów kodeksu karno-skarbowego, za co grozi wysoka kara grzywny i kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Lmao
Lmao 02.12.2019, 11:10
Biorą się za to grubo teraz ponieważ monopol państwowy lotto wchodzi na rynek. Konkurencje trzeba wyeliminować.
Elo 609
Elo 609 02.12.2019, 08:27
Stacja Lukoil komorowo Żuławskie to samo
Org.pl
Org.pl 01.12.2019, 18:54
Pizzeria Czernin tez sa dwie maszyny na zapleczu.
Adja
Adja 01.12.2019, 13:14
A w Malborku takich lokali jest pełno jeden w cechu rzemiosł drugi w byłym barze rabarbar naprzeciwko stacji paliw statoil