Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Nowy Dwór Gdański: Kino Żuławy zaprasza na seanse filmowe w czwartek

Nowy Dwór Gdański: Kino Żuławy zaprasza na seanse filmowe w czwartek fot. Kino Żuławy - Kino za Rogiem
Kino Żuławy- Kino Za Rogiem, ul. Sikorskiego 21 w Nowym Dworze Gdańskim zaprasza w czwartek dzieci oraz dorosłych na seanse filmowe.

W czwartek młodzi widzi widzowe będą mieli okazję poznać przygody Pana Kleksa. Wielki Elektronik porywa dziewczynkę, by ofiarować ją gubernatorowi, który marzy o córce. Pan Kleks wraz z kolegami wyrusza na ratunek uprowadzonej. "Pan Kleks w kosmosie, cz. 1 Uprowadzenie Agnieszki", godz. 17.00.

Bilety w cenie 5 zł.

O 19.00 film Marka Koterskiego "7 uczuć". Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Bilety 8 zł.

Info i foto: Facebook Kino Żuławy - Kino za Rogiem

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.