Wydanie nr 198/2019, Środa 17.07.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Uderzenia w twarz i kopanie po głowie. Brutalne pobicie w Malborku. Zdarzenie zostało nagrane.

Trzech mężczyzn miało spożywać alkohol przy markecie. Po chwili sielanka zamieniła się w prawdziwą awanturę. Napastnicy byli bardzo brutalni. Całe zajście zostało nagrane.

Ciosy w twarz i kopanie po głowie. Napastnicy byli bardzo zdeterminowani w wymierzeniu „sprawiedliwości” swoim ofiarom. Oczywiście nagranie przedstawia jedynie fragment zajścia, ale zdecydowanie trudno wytłumaczyć wybuch tak dużej agresji.

Trzy ofiary siedziały na wózkach, i sobie piły. Spory czas. Trzech napastników przyszło i od razu zaczęli bić siedzących. widać przyszli już przygotowani z tym zamiarem.” - napisał nasz widz.

Jak dotąd do malborskiej policji nie wpłynęło żadne zgłoszenie dotyczące zajścia – informuje mł. asp. Sylwia Kowalewska.

 

Czekamy na kolejne filmy zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego oraz nowodworskiego.

Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres:

redakcja@tvmalbork.pl

info@tvregionalna24.pl


 

Redakcja

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Skull
Skull Wczoraj, 19:35
Skoro tylu chętnych, w tym ja, to może umówmy się wszyscy w jednym miejscu i będziemy chodzić po centrum, PKP aż w końcu na nich trafimy i ich załatwimy. Dołożymy do pieca lamusów. A na koniec przyjedzie policja :)
Marti
Marti 11.07.2019, 17:21
Jaka sprawa z urzędu jak się jakieś pijaki biją o browary, pewnie razem teraz siedzą i chleba. Patola.
zenek
zenek 11.07.2019, 13:16
banda pedałów znęcających się nad słabszym.... dawajcie rozjechane dupy na solo!! najpierw was połamię a potem obszczam (to mój znak rozpoznawczy)!!!!!!!!
Zibi
Zibi 10.07.2019, 10:36
Pani aspirant,jakie zgłoszenie,gołym okiem eidać że to powinno być scigane z urzędu.Przy takim materiale nie powinno być trudności,zwłaszcza że organy znają te osoby.
Adi
Adi 10.07.2019, 09:35
Nagranie dość długie.Podejrzewam,że operator kamery dobrze widział co się dzieje wcześniej i pewnie po za samym zajściu osoby te szybko się nie rozeszły.Po to jest monitoring by sobie popatrzeć i pokibicować?Gdzie jest Policja!!! SM,od takich interwencji trzyma się z daleka.Nie wpłynęło zgłoszenie,ale jak by któryś z nich nie wstał,to już by nie było potrzebne zgłoszenie.