Wydanie nr 290/2019, Czwartek 17.10.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Małgorzata, Lucyna, Laurentyna, Augustyna, Rudolf, Wiktor, Rudolfina, Seweryna, Sulisława, Ignacy, Marian, Rudolfa, Zuzanna, Heron, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Wkrótce zacznie działać kompleks basenów w Nowym Stawie

Wkrótce zacznie działać kompleks basenów w Nowym Stawie fot. redakcja
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Stawie będzie można korzystać z kompleksu basenów. Wodna atrakcja pojawi się przy ul. Sportowej po raz drugi. W ubiegłym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z nowostawskim samorządem przygotowuje dla miłośników kąpieli pięć dużych basenów, trzy średnie oraz cztery brodziki dla najmłodszych dzieci.

Jesteśmy w trakcie uzgodnień z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Malborku w sprawie uruchomienia kompleksu basenów. Sanepid musi wydać zezwolenie na korzystanie z tej atrakcji, co jednocześnie da naszym mieszkańcom gwarancję, że woda spełnia wszelkie normy sanitarne. Najprawdopodobniej kompleks basenów zostanie udostępniony we wtorek, 18 czerwca, o godz. 15 - mówi Marek Gałczyński, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Stawie.

Z basenów będzie można korzystać przez całe lato bezpłatnie w godzinach 10-18. Do dyspozycji mieszkańców będą też leżaki i parasole plażowe.

Zabawa będzie się odbywała pod okiem ratowników wodnych. Zachęcamy wszystkich chętnych do zabawy, ale apeluję o rozwagę. Proszę o przestrzeganie regulaminu, który będzie dostępny na miejscu. Trzeba też pamiętać, że osoby niepełnoletnie będą mogły korzystać z basenów wyłącznie pod opieką rodziców lub dorosłych opiekunów - mówi Marek Gałczyński.

Informacja Prasowa UM Nowy Staw

Zobacz jak było rok temu - video

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.