Wydanie nr 81/2019, Piątek 22.03.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Bogusław, August, Kazimierz, Katarzyna, Godzisław, Baldwin, Baldwina, Bazyli
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Spotkanie otwarte z prof. Andrzejem Rzeplińskim w Malborku (dziś)

  • Wydanie nr 81/2019
  • 14 marca 2019, 15:15
  • Jarosław Wałęsa Poseł do Parlamentu Europejskiego
  • KulturaZapowiedzi
  • 15 komentarzy
Będziemy rozmawiali o tożsamości konstytucyjnej Polaków, o tożsamości Europejczyków i innych ważnych dla Państwa sprawach!

Chciałbym Państwa serdecznie zaprosić w piątek, 22 marca, na godzinę 17 do Szkoły Łacińskiej w Malborku (ul. Stare Miasto 42).


Tam odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie z panem profesorem Andrzejem Rzeplińskim, byłym prezesem Trybunału Konstytucyjnego.


Będziemy rozmawiali o tożsamości konstytucyjnej Polaków, o tożsamości Europejczyków i innych ważnych dla Państwa sprawach!

Do zobaczenia!


Jarosław Wałęsa

Jarosław Wałęsa Poseł do Parlamentu Europejskiego

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Młody Polak
Młody Polak Dzisiaj, 11:35
............................Gdyby Prezes Kaczyński usunął tych wszystkich księży, Mularczyków, Wieczorków, Karczewskich, Sasinów, Ardanowskich, Czarneckich, Czaputowiczów, Piotrowiczów, SBeków, faszystów, komunistów i złodziei że swojej partii to by to całe dziadostwo rozleciało się już na drugi dzień !
Woźna
Woźna Dzisiaj, 11:34
...............................podoba mi się propozycja Min Szczerskiego co by inwestować w kopulację i takie tam. Ręce w górę , majtki w dół i kładę 500 + fiuta na stół - ryknął po kolacji do Prezydentowej Agatki Doradca Szczerski ! Ręce wolne, nogi wolne tylko środek pracuje dodał będąc już mocno podniecony z pianą na ustach i gotowy do kopulacji z wyraźnie wyostrzonym prąciem ! Taki doradca Prezydenta to naprawdę skarb ! Prawda ?
janek
janek 18.03.2019, 14:02
Co to za bzdet - "tożsamość konstytucyjna"? Konstytucje się zna, albo nie? A ten pan, na pewno jej nie zna, mimo że był prezesem TK. Bo jak można pisać ustawę, przez urzędującego prezesa? A dodajmy, że było tam dużo przywilejów dla sędziów TK. No i jeszcze obrona sądów. Właśnie przed takimi komunistycznymi sędziami musimy się bronić. A Wałęsa przypomniał sobie, że jest eurodeputowanym z pomorskiego??? Niech pochwali się swoimi osiągnięciami dla tego województwa i dla Malborka w czasie tej kadencji.
Bolek op spycha
Bolek op spycha 18.03.2019, 09:43
"Łapy precz od naszych dzieci" - ryczał z mównicy do Biskupów Prezes Kaczyński !
Gmb
Gmb 18.03.2019, 20:47 (odpowiedź do Bolek op spycha)
Aleś ty głupi
Michał
Michał 18.03.2019, 07:56
ŚMIECHU WARTE CYRK W MALBORKU